Yasin Mrani verlengt zijn contract bij Racing: “Ik ben hier thuis”
Goed nieuws vanuit de A-kern: Yasin Mrani speelt ook volgend seizoen voor groen-wit.
Yasin Mrani kwam in de zomer van 2022 naar Racing en ontpopte zich in geen tijd tot een vaste waarde als aanvallende rechtsback.
Het stond als een paal boven water dat Racing langer door wilde met Yasin en die intentie bleek wederzijds, want dinsdagavond ondertekende Yasin een nieuw contract bij onze club.
“Volgend jaar wordt mijn 5e bij Racing. Ik kan dan ook zeggen dat ik me hier thuis voel”, zegt Yasin.
“Ik hoop wel op een beter seizoen dan het huidige, voor het team en voor mezelf. Wat mezelf betreft hoop ik vooral op een blessurevrij seizoen, want ik heb de voorbije maanden te veel aan de kant gestaan.”
“Het zijn geen spierblessures, maar het is altijd wel iets. Ik heb er geen verklaring voor, jammer genoeg. We zijn momenteel naar de oorzaken aan het zoeken.”
“Momenteel voel ik me top. Ik heb vorige week tegen Termien mijn comeback kunnen maken en ook vorig weekend op STVV heb ik kunnen spelen. Ik voel dat ik snel weer op niveau kom en dat is natuurlijk positief.”
“Voor mijn contractverlenging heb ik ook met coach Gino gesproken. Hij sprak zijn vertrouwen in mij uit en ik heb veel vertrouwen in hem. Dat geeft een goed gevoel en is een goede basis om samen door te gaan.”
Proficiat met je nieuwe contract, Yasin, en veel succes nog bij Racing!
Link:
– samenstelling A-kern seizoen 2026-2027
