
T2 Serge Van den Stock en KT Griffin De Vroe nemen over
Na het vertrek van Kevin Van Haesendonck als T1 van Racing nemen Serge Van den Stock en Griffin De Vroe de leiding in de A-kern over.
Serge Van den Stock is sinds vorig seizoen T2 van de A-kern, Griffin De Vroe is sinds dit seizoen onze keeperstrainer.
Dit duo zal de leiding van de A-kern vanaf vandaag op zich nemen. Werner De Smet, coach van de beloften, zal Serge en Griffin bijstaan in het dagelijkse veldwerk.
Tijdens wedstrijden van de 1e ploeg zal Serge als T1 fungeren, bijgestaan door Griffin. Sportief manager Marc Ghys zal mee plaatsnemen op de bank, om het duo te ondersteunen waar nodig.
Racing Mechelen heeft alle vertrouwen in deze vakmensen en wenst hen veel succes.
Intussen neemt de club de tijd om op te zoek te gaan naar een nieuwe T1, die aan het juiste profiel moet beantwoorden, maar ook binnen de financiële context moet passen.
Lees ook:
– Kevin Van Haesendonck is geen trainer meer van RC Mechelen
