Mathis Van Gils staat ook volgend seizoen in het doel van Racing Mechelen

Achter de schermen werkt Racing aan een nieuwe kern voor het seizoen 2026-2027.

In dat kader kunnen we aankondigen dat doelman Mathis Van Gils zijn contract met een seizoen heeft verlengd.

Mathis kwam vorige zomer naar Racing, na een lange periode bij Antwerp FC. Hij speelde dit seizoen alle competitiewedstrijden in de 1e ploeg.

“Ik ben heel gelukkig op Racing. Het is een zeer gezellige club met veel supporters. Op jonge leeftijd heb ik al veel minuten kunnen maken, ook daarom was het een gemakkelijke keuze om bij te tekenen”, zegt Mathis.

“Ik ben hier in een goeie spelersgroep en goeie sfeer terechtgekomen. Dan kun je misschien zeggen dat de prestaties dit seizoen wat wisselvallig zijn, maar het is aan ons om volgend seizoen beter te doen en meer punten te pakken.”

“Zelf heb ik stappen gezet dit seizoen. Ik heb hier al heel veel ervaring kunnen opdoen en ik krijg veel tips van de ervaren spelers. Met de coach heb ik uiteraard ook gesproken, ook dat zit goed. Het is nu zaak om dit seizoen goed af te sluiten en dan alles op 2026-2027 te zetten.”

Proficiat met je nieuwe contract en nog veel succes bij Racing, Mathis! 

Links:
de samenstelling van de A-kern voor het seizoen 2026-2027
lees hier het kennismakingsgesprek met Mathis Van Gils in juni 2025