Kort nieuws: supportersavond op 10/11, bus naar Tongeren en drankbekers
In dit artikel bundelen we enkele korte berichten.
Supportersavond
Op maandagavond 10 november organiseert de club een supportersavond. Alle fans zijn welkom in het chalet, het panelgesprek begint stipt om 20u.
Tijdens de supportersavond blikken we even terug naar wat er de voorbije maanden allemaal gebeurd is op Racing en kijken we uiteraard ook vooruit naar wat de club nog allemaal te wachten staat.
We rekenen op een grote opkomst van de supporters, want vooral jullie mogen ditmaal de vragen stellen aan ons panel.
Het panel bestaat uit:
– voorzitter François De Keersmaecker
– bestuurder Selami Top
– sportief manager Marc Ghys
– T1 Bekir Celik
– aanvoerder Wout Kerckhofs
Seppe Vriens, onze operationeel verantwoordelijke, zal de debat-avond in goede banen leiden.
Kom zeker af, stel jouw vraag/vragen en drink een glas. De dag erna is een feestdag, dus even blijven hangen is zeker toegestaan!
Supportersbus
Zaterdagavond speelt de 1e ploeg van Racing op het veld van Tongeren.
Kom onze ploeg aanmoedigen in deze belangrijke wedstrijd!
Er rijden zaterdag 2 supportersbussen, van Club 1904 (chalet) en Adegem (café Citadel).
Schrijf je in:
– chalet:
* mailtje naar club1904.krcm@gmail.com
* Messenger-berichtje naar Femke Van Staeyen of Tamara Lambrechts
* in het chalet, tijdens de openingsuren ‘s avonds
– Adegem:
* mailtje naar dedecker.marleen@gmail.com
* telefoontje naar 0479 83 00 37
Drankbekers
Tot slot is er nog een oproep om tijdens thuiswedstrijden van onze 1e ploeg zorgvuldig om te gaan met de drankbekers.
De club heeft ervoor gekozen geen waarborg voor de bekers aan te rekenen, maar vraagt in ruil wel dat iedereen zijn/haar lege drankbeker in de juiste drankbak steekt (= de bak met oranje deksel).
De laatste thuismatchen is dat niet goed verlopen. Het is belangrijk dat de lege bekers in die bak terechtkomen, zodat de bekers geen schade oplopen door op de grond te liggen + dat de verwerking (= onder meer het kuisen van de bekers) goed kan verlopen.
Al het andere afval (blikjes, plastic flesjes, chipszakjes…) moet in de afvalbakken met het donkere, openklapbare deksel.
Bedankt om hier rekening mee te houden, want alleen door de drankbekers netjes in te leveren, kan de club het systeem behouden om geen waarborg aan te rekenen.
