Alexander Maes: “We zijn op de goeie weg”
Het (enige) doelpunt in Racing-Rotselaar viel laat, maar de ontlading in het Racing-huishouden was er niet minder groot om.
Spelers, sportieve staf en supporters slaakten een zucht van opluchting bij de 1-0-overwinning van groen-wit.
Racing behaalde een moeizame zege, maar ze deed deugd.
“Het is mentaal niet makkelijk om een competitie met 1 op 6 te beginnen en dat zag je misschien een beetje in onze eerste helft. Daarin waren we niet zorgvuldig genoeg, we waren een beetje zenuwachtig”, zegt Alexander Maes.
“Na de rust zag je meer durf in de ploeg en kwam Rotselaar niet meer aan voetballen toe. Bij ons was er de wil om te winnen, tot de laatste minuut, met de mooie goal van Nando tot gevolg.”
“Onze ploeg is aan het groeien. De geblesseerde spelers keren terug en we kunnen nu aan onze automatismen werken.”
“We hebben een fantastische spelersgroep, we moeten blijven geloven in die kwaliteiten en dat het van week tot week beter zal gaan. We zijn op de goeie weg.”
Bekijk hier het interview van Star Sport TV met Alexander Maes.
Bekir Celik: “Ontlading”
“Dit is een ontlading, voor de spelers en mezelf. We werken heel hard, maar we kenden een moeizame start van de competitie. Hopelijk is dit de eerste driepunter van vele”, zegt coach Bekir Celik.
“We beschikken over individueel zeer sterke spelers, we moeten daar een geheel van vormen. Ik dacht dat dat sneller zou verlopen, maar door omstandigheden en ook nog 3 late transfers vallen de puzzelstukjes wat later in elkaar.”
“Het is belangrijk dat we hier vandaag de match naar ons toetrekken. Want ook al speel je een mindere match, als je dan toch kan winnen, is dat een grote stap voorwaarts.”
Bekijk hier het interview van Star Sport TV met Bekir Celik.
